Çanak Okey İndir

Okey oyun hizmetleri internet siteleri üzerinden verilmeye başlanmıştır. Birçok kullanıcı, tablet, bilgisayar, cep telefonu gibi cihazlar üzerinden okey oynamaktadır. canakokeyplus.net sitesi isteyenlere indirme seçeneği sunuyor. Çanak okey indir seçeneğini kullananla, Android veya İOS işletim sistemli cihazlarına, site uygulamasını indirerek istedikleri zaman okey oyunlarını oynayabiliyorlar. İndirme işlemleri ve okey oynama işlemleri canakokeyplus.net sitesinde tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuncular, sadece siteye giriş kayıtlarını oluşturmalı ve oluşturdukları kullanıcı hesabı ile erişim yaparak oyun masası seçmelidir.

Kullanıcı Hesabı

Canakokeyplus.net sitesinde okey oynamak isteyenlerin üyelik oluşturması zorunludur. Site sadece üyelik kaydı bulunan kullanıcılarına oyun hizmeti veriyor. Giriş bölümündeki misafir giriş seçeneğini seçerek giriş yapanlar, oyun masası seçememekte sadece canlı sohbet bölümüne katılabilmektedir. Okey oynayabilmek için sitedeki okey seçeneği seçtiğinizde karşınıza, okey salonu ve giriş bilgileri ekranı geliyor.

Giriş bilgileri ekranında yer alan bölümler şunlardır;

  • Nickiniz: kullanıcı adınız
  • Şifreniz
  • Güvelik kodu
  • Giriş yap
  • Facebook girişi
  • Misafir girişi
  • Kayıt ol
  • Şifremi unuttum

Kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kayıt ol sekmesini seçenler yeni açılan pencereye, kullanıcı adı ve mail adreslerini yazarak site kullanıcı kayıtlarını hemen oluşturabiliyorlar.

Okey Salonu

Canakokeyplus.net sitesine erişim yapan ve mobil cihazlarına uygulamayı indirmek isteyenler hemen indirebiliyorlar. İndirme işlemi sonrasında, giriş bilgilerini yazarak, okey salonlarına bağlanabiliyorlar. Bazı zamanlarda, şehir isimleri ile okey salonları oluşturulmakta ve aynı şehirde yaşayan okey severleri bir arada toplamaya çalışmaktadır. Kullanıcı girişi yapan okey severler istedikleri okey salonunu seçebiliyorlar.

Canlı Sohbet

Okey salonunda bulunan okey odalarından birisi seçerek oyunlara başlayabiliyorsunuz. Giriş yaptığınızda, sitede bulunan diğer oyuncuları görebiliyor ve oyuncusu eksik olan masayı seçerek okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Sitede okey oyunu ile birlikte canlı sohbet seçenekleri de yer alıyor. Okey masası seçmeden, diğer kullanıcı nicklerini seçerek inceleyebilir ve mesaj göndererek canlı sohbete başlayabiliyorsunuz. Canakokeyplus.net sitesi bu hizmetleri ile günün her saatinde çok sayıda kullanıcısına hizmet veriyor. Canlı sohbetlerde uyulması gereken kuraları, ana sayfadaki kurallar bölümünde detaylı olarak açıklıyor. Tüm kullanıcılar bu kurallara uyarak sohbet edebiliyor.